INFERNOFEST 2006 (30. 6. - 1. 7. 2006, Krásnohorské Podhradie)

INFERNOFEST 2006 (30. 6. - 1. 7. 2006, Krásnohorské Podhradie) infernofest-2006.jpgDňa 30. 6. 2006 otvorí v Krásnohorskom Podhradí svoje festivalové brány aj východoslovenský INFERNOFEST
V rámci druhého ročníka pripravil pre svojich fanúšikov niekoľko hudobných lahôdok, na úvod sa v prvý deň predstavia hostia z Čiech v podobe skvelej „párty“ okolo Davida Pluta z kapely WAŤÁK (Kabát revival) a čoraz viac známy slovenskému publiku speedový, český SCELET od Krkonoš.

Tohto roku sa myslelo aj na rockerov vyznávajúcich maďarskú rockovú scénu a tak si budú môcť vychutnať maďarskú legendu BEATRICE, Demonlord, Wisdom, Rómeó Vérzik a ďalšie rockové formácie spoza Dunaja.

Za slovenskú rockovú ligu sa pobijú o priazeň publika kapely ako Tublatanka, Desmod, Sexit, Horkýže Slíže, Grexabat, Slobodná Európa, Zóna A a ďalšie skvelé formácie....
Novinkou tohto ročníka bude druhé pódium a to HIP HOP stage so slovenskou špičkou tejto hudobnej scény a jej neodmysliteľnými predstaviteľmi ako sú DJ Viktor Hazard, Drvivá menšina, AMO, VEC, H16, Flaps a iní.
Viac informácií o festivale Infernofest 2006 nájdete na www.infernofest.sk

Pridaj názor


Potrebujete vytvoriť www stránku (či už ste z mesta Humenné alebo Prešov + okolie)?
Viac info zdarma...

© 2005 - 2024 res5ekt.com All rights reserved
tvorba web stránok


  Nedeľa, 3. Marec 2024  meniny má: Bohumil(a) zajtra: Kazimír