novinky: najnovšie | 12 | 11 | 10 | 9 | 8 | 7 | 6 | 5 | 4 | 3 | 2 | 1
Mesto Tieňov mesto-tienov-serial-markiza.jpgČasy, kedy si ľudia zvykli kaziť zrak pred televízorom sú nenávratne späť :). Otázkou je či predchádzajúca veta má zmysel? Niekto by mohol povedať, že samotné sledovanie televízie je nezmysel. Má zmysel pozerať televíziu v piatok večer? Záleží zrejme na tom, kto je na tom ako zle a čo práve v telke ide. Zámerne nesledujem seriály o ktorých sa tvrdí, že vás pripútajú k televízoru a sú natočené spôsobom, keď sa časti končia práve v tom najlepšom. Súčastné slovenské seriály zase nesledujem z opačného dôvodu a teda že v nich nič zaujímavé nie je. Nekončia v tom najlepšom pretože najlepšie na nich je to keď končia. A tak po všetkých "daily-soap shit neviemčo", je tu konečne slovenský seriál (Mesto Tieňov) na ktorý sa dá nielen pozerať, no diváci sa naň aj úprimne tešia (na základe väčšiny kladných príspevkov v diskusii).

Čo teraz s Cigánmi?

Veľmi zaujímavé čítanie pre všetkých kvázi anti-rasistoch a chudobných, hladných a rasovo či inak diskriminovaných cigánoch, riadiacich sa heslom: DIGI satelit musí byť aj keby už na toluén neostalo!... :)

cigáni romovia

Helle! Na koho sa podobám?

Na hore uvedenej stránke je zaujímavá flashová služba na porovnanie vašich fotografií s fotografiami celebrít. Vo výsledkoch som mal len samé ženské :) no najviac sa podobám na Helle Berry (90%) aj keď z prechodu na Raquel Welch (kto to vlastne je?) nie je badať žiadnu zmenu, teda okrem vlasov, ako keby som jej z ok(n)a vypadol :) + fotka použitá pri "black" berry je v zlom uhle. Tak už viem čím chcem byť v budúcom živote... Nech sa tak stane...sim-sala-bin-ladin :)

R. Kelly - Real Talk (Behind The Scenes)

Kto už dlho nevidel/nepočul Kellyho zjapať na niekoho v skladbe tak ako to bolo pri 12 partovej skladbe Trapped In The Closet, nech si pozrie nasledujúce video. Z časti na tú svoju zjape opodstatnene. Tiež nechápem prečo (no nie všetky) majú tak silnú potrebu oboznámovať všetky svoje kamarátky o všetkom...aha jasné..real talk...

"Dve Dvojky" dve-dvojky.jpgNedávno som mal 20...pred štyrmi rokmi dokonca 18...a od včera (od 4:21 rána) mám 22. Keď to takto pôjde ďalej tak.... :D No ale fakt, nehorázne letí ten čas, čo iné mám na to povedať. Ak si niekto na základe obrázku myslel, že článok bude o tom aký je život s dvojkami kozami tak ho trochu sklamem nakoľko (chvalabohu) netrpím gynekomastiou. Mám dosť alopécie ale proti nej ešte viac Finasteridu a FO-TI na pol roka :) + podpory zo strany mojích najmilších.

Vlasometer: Hrozí Vám pleš?

...a hneď je deň "krajší" že? :) Musím však oceniť to, že ako marketingový ťah to nie je zlé. Celý problém s vypadávaním vlasov by som zhrnul asi tak, že to niekto vo "výrobe" (človeka - muža) nedomyslel. Pretože ak je testosterón porebný aby bol chlap chlapom a ak DHT skutočne ničí (potrebné) vlasové korienky a podporuje rast (nepotrebných) chlpov, tak mi z toho nakoniec vychádza, že chlap je chlapom vtedy ak vyzerá ako svalmi a testosterónmi nadrbaná chlpatá opica bez vlasov. Fakt super!

Čo na to Conanovci?

Na Braňovi možno badať malý náznak úsmevu, ale aj tak vám od strachu prejde mráz po chrbte... pri pohľade na jeho súputníčku však určite zamrznete...
braňo mojsej kaleráb remake a nebezpecna babka conan

Ako na ženy? ako-na-zeny.jpgOdpoveď "A načo?" je samozrejme na mieste, najmä ak má dotyčný niekoľko neúspešných "loveckých sezón" za sebou. Vždy však lepšie ako parohy, že? ;) Netreba sa preto vzdávať a hádzať flintu, ako sa hovorí, do žida. On za váš neúspech aj tak nemôže. Môžete vykonávať akúkoľvek činnosť a za každým úspechom či neúspechom, môžte hľadať len jednu jedinú osobu. Áno, samého seba. V poslednej dobe si to prizvukujem čím ďalej tím viac, aby som si to v konečnom dôsledku aj UVEDOMIL. Dalo by sa povedať, že tento článok a slová v ňom obsiahnuté píšem aj sám sebe. Zatiaľ som na polceste, lebo jedno je "uvedomiť si" a druhé je "konať podľa toho". Aby som opäť neodbočil z témy, v tomto článku určite nenájdete žiadne návody ako 100% ženskú uloviť, zbaliť, dostať do postele, etc. Myslím, že ženu ulovíte len vtedy ak vám to ona sama dovolí ;)

Nehorázne drahá svätokrádež!!!

Mám rád trendy oblečenie a doplnky, ale tento opasok je už moc aj na mňa.
1.: Cena: (nehoráznych) 1849 Sk!!!
2.: k čomu to tak zladiť, k retiazke s krížikom z prvého svätého prijímania? :)
3.: make peace not belts like this

opasok s panenkou mariou panna mária

opravené pridávanie komentárov k článkom! :)


Potrebujete vytvoriť www stránku (či už ste z mesta Košice alebo Michalovce + okolie)?
Viac info zdarma...

© 2005 - 2022 res5ekt.com All rights reserved
tvorba web stránok


  Pondelok, 23. Máj 2022  meniny má: Júlia, Juliana zajtra: Želmíra