novinky: najnovšie | 12 | 11 | 10 | 9 | 8 | 7 | 6 | 5 | 4 | 3 | 2 | 1

Notice: Undefined index: September in /data/b/2/b26eebee-c84d-43b6-8cd4-8b3acfbde845/res5ekt.com/web/functions.php on line 48

Toto je choré!...aneb kreténizmus na Slovensku nemá konca kraja...

..každého na Slovensku nenormálne teší a hreje pri srdci, že videl utrpenie a smrť niekoľko tisíc nevinných ľudí v priamom prenose a to len a len vďaka theOne&Only TA3, ktorá sa tým samozrejme nehanbí pochváliť...dokonca aha aký pekný bannerík si k tejto príležitosti dali urobiť..."milé" že?

chorý banner by TA3

Mariah Carey (Feat. Gucci Mane) - Obsessed Remix

Michael Jackson :: 1958 - 2009 :(

michael jackson rip 1958 2009

Leona Lewis - Bleeding Love HD (Lips Xbox 360 Gameplay Footage)

..zaspievajme si..a pome šecííííííííí...

"Zažijeme doposiaľ najväčšiu hospodársku krízu" (?)

Európa na tom nebude až tak zle, pretože ľudia tam nie sú tak strašne zadĺžení a budú schopní vytiahnuť sa sami z tej šlamastiky. Amerika sa však zmenila na krajinu plnú slabochov, nevedia sami nič urobiť, vedia len konzumovať, žijú vo veľkých domoch, jazdia na veľkých autách a sú sami veľkí a tlstí. Jednoducho nevedia prestať konzumovať. Spotrebúvajú príliš veľa potravín, energie a miesta. Nevedia, ako žiť skromne. Teraz sa party skončila, bude treba pritiahnuť opasky, a to bude veľmi nepríjemné. Máme vzrastajúcu vrstvu totálne chudobných. To je niečo, čo sme ešte nikdy nemali. Je to strašné. Budeme mať veľmi vysokú nezamestnanosť, vyššiu ako pri poslednej hospodárskej kríze.

Freeman: Čo môžete poradiť mojim čitateľom, ako sa majú pripraviť na prichádzajúcu krízu?

Celente: My v inštitúte hovoríme už dlho, že netreba míňať ani o jeden cent viac, ako v skutočnosti máme. Budeme musieť zažiť novú skromnosť, počas ktorej sa budú kupovať len veci, ktoré skutočne potrebujeme a ktoré aj vydržia dlhšie. Tento celý cyklus konzumu sa skončil, a spolu s ním aj predstava, že si môžeme kúpiť štastie alebo dosiahnuť ho materializmom. Neporozumejte mi zle, aj ja mám rád pekné veci, ale teraz ide o kvalitu, alebo inak povedané, menej je viac.

Potom, ohľadom vzdelania detí. Tu v Amerike chcú všetci posielať svoje deti na vysoké školy a univerzity. To je nesmierne nákladné. A za čo? Aby vyštudovali ekonómiu alebo právo a dostali svoj titul? Máme viac ako dosť bankárov a právnikov, ktorí nám nie sú na nič, a ktorí nevytvárajú žiadne hodnoty. Lepšia je praktická a užitočná výuka, ako inžinier, technik alebo všetky remeselnícke povolania.

Freeman: Myslíte si, že by sa v dôsledku finančných problémov stredomorských krajín a nových členov na východe mohla rozpadnúť Európska únia a Euro?

Celente: Áno, myslíme si, že to je možné. Všetko, čo k tomu potrebujeme, je nacionálny populista v jednom členskom štáte, ktorý si myslí, že len pomocou výstupu z EÚ dokáže zvládnuť krízu, potom sa EÚ rozpadne. Veď Berlusconi niečo také už naznačoval, odstúpením od Schengenskej zmluvy, kvôli množstvu prisťahovalcov...pokračovanie..

Blahoprajny telegram z ruska:

Blahozelame vam k euru STOP ropa STOP plyn STOP :D

Ako zbohatnúť: Techniky úspešného telefonovania - ktoré skutočne fungujú! (Stephan Schiffman) ako-zbohatnut-stephan-schiffman-techniky-uspesneho-telefonovania-ktore-skutocne-funguju-kniha.jpgTáto kniha ma dostala do kolien...kompletne, jak tu sedím. Postupne pri tom začínam prichádzať na to, že nie vždy je v obsahu knihy to čo je aj v názve. Skoro som na to prišiel, že? Teda ako, nie žeby bola o možnostiach drobnochovu úžitkového vtáctva v paneláku, to zase tiež nie, ale je v nej určite viac ako som čakal. Každý z nás sa musel aspoň raz niečoho alebo niekoho zbaviť predajom a poniektorý možno aj cez telefón. Človek má z toho pochopiteľne zisk. A poniektorých aj napadlo ako to povedať inak než len obyčajným: "Dobrý deň, rád by som Vám ponúkol....blablabla" a ďalej už len počuť obsadzovací tón. Osobne nemám rád, teda nie že nemám rád, ale radšej mám keď sú slová podané viac-menej originálne (tým že nemám rád som chcel povedať - nemám rád neoriginálne podané slová). Na druhej strane to tiež netreba preháňať a byť až násilne vtipný tak ako to tiež uvádza Stephan Schiffman vo svojej knihe na príklade: "Rád by som Vám pomohol zbaviť sa niekoľkých miliónov". Čiže na úvod, bacha na to!, my ideme ďalej...

Instinkt zabijáka

Nie, nejedná sa o nový film Stevena Seagala :) Ide o ukážky videoškolení Ing. Iva Tomana. Odporúčam pozrieť, samozrejme ako každé správne ukážky končia v tom najlepšom ;)

Marketing

Strategie

RIP, Bude NÁM za tebou smutno :'(

koniec slovenskej koruny in memoriam

Notice: Undefined index: December in /data/b/2/b26eebee-c84d-43b6-8cd4-8b3acfbde845/res5ekt.com/web/functions.php on line 48

Parfémy najlacnejšie na svete

Aj zlá reklama je reklama, že? :) Mňa len zaujíma ako je možné aby akciová cena = cena po zľave bola vyššia ako pôvodná cena, keď stačí použiť jednoduchý "vzorec" napr.:
$cena*((100-$zlava)/100)
Za druhé ako je možné aby pri situácii: cena po zľave > bežná cena daný systém (CMS/E-Shop) "akciovú" cenu aj napriek tomu zobrazil? Nejde o život samozrejme, ale pri cene 9424,- Sk s DPH/rok za CMS mi to príde....odlfáknuté. Tiež je však možné, že sa akciové ceny do FLOXu (CMS systém na ktorom parfems.sk beží) píšu ručne :)

parfemy-najlacnejsie-na-svete funny fun 4fun obrázky pictures images

Potrebujete vytvoriť www stránku (či už ste z mesta Bardejov alebo Prešov + okolie)?
Viac info zdarma...

© 2005 - 2021 res5ekt.com All rights reserved
tvorba web stránok


  Sobota, 31. Júl 2021  meniny má: Libuša zajtra: Ignác