novinky: najnovšie | 12 | 11 | 10 | 9 | 8 | 7 | 6 | 5 | 4 | 3 | 2 | 1

..hľadám maturanta | maturantku...

..no radšej maturantku ;) určite Vás zaujíma aj prečo? tak nemohol som si nevšimnúť, že Vás tu veľa v poslednej dobe prichádza s tým že hľadáte beletrizovaný životopis a maturitné témy. Tak na článku beletrizovaný životopis sa pracuje a maturitné témy sa dozviete zajtra :D, ale to už bude asi neskoro (pre niektorých :)
Aby som prešiel k veci... Ak by sa našiel ochotný človek-maturant(ka), ktorý by bol ochotný spísať ako to všetko na písomnej maturite prebiehalo + zoznam žánrov a tém a nejaké tie omáčky a pikošky a podobné záležitosti. Danému človeku by som bol veeeeeeeeeeľmi povďačný. Urobil by niečo pre seba, terajších a aj budúcich maturantov.
Určite Vás zaujíma aj čo za to?! DOBRÝ POCIT na ruku + 100 VM (vatikánskej meny) prevodom na účet alebo poštovou poukážkou typu C, v prípade dievčaťa: pozvanie na kávu (platí pre Prešov a okolie, pozn.: poplatky za dopravu a samotnú kávu si platí uchádzačka sama :))

Podmienky: ochota (hlavne!) a (ne)zištnosť(?!) + cit pre romantiku :D, spisovná slovenčina - nie je podmienkou, môžte sa kľudne rozpísať + zaujať svoj postoj k téme
doplňujúce podmienky: komunikatívnosť, bezúhonnosť, družstevný byt v osobnom vlastníctve, auto (vlastné, nie rodičov), bez záväzkov a potomkov (v prípade dievčaťa :D), zváračský kurz (CO2) + zdravotný a vodičský preukaz, vlastný traktor, odpis (nie výpis! a nie starší ako 3 mesiace!) z registra trestov. V prípade záujmu ma kontaktujte, vybaví vás moja šarmantná sekretárka.

Vopred ďakujem!!!

Veď ja to robím len pre Vás :D
POZNÁMKA#1: aj keď to vyzerá ako 2. aprílový žart, myslím to vážne....až na tie doplňujúce podmienky ;) takže mailujte, volajte, bliakajte....

ešte jeden odkaz: ..Braňo vráť sa... od: kamaráti z Prednej Hory... :D

Kúpte si Bibliu a dostanete k nej Da Vinciho Kód úplne zdarma!!!

Čisto marketingový ťah tesne pred Veľkou Nocou! No nekúpte to?! :D pri kúpe Biblie dostanete knihu da vinciho kód úplne zdarma!

С Днем Рождения

Všetko naj..happy birthday mám(e) už rok :)

happy 1st birthday card

..a ďalšia do partie...

marfa z ruskej rozprávky Mrázik
Dvadsať 20Candles.jpgMám dvadsať. "Už" a či "ešte len"? No nevyhol som sa tomu a od dnes som sa odčlenil od takzvaných "násť" (teen) a čím ďalej tým viac sa zaradzujem medzi tých "dospelých". Len sám som si nie celkom istý či k ním vôbec patrím. Priznám sa, že v mojom prípade mám ešte takú 5 ročnú rezervu kým medzi nich budem skutočne patriť. Vlastne mne to vôbec nevadí. Aj keď s vekom pribúdajú starosti a zodpovednosť a k tomu všetkému by sa malo patrične prispôsobiť aj správanie... Ešte keby sa mi tak chcelo :)

Большой брат :D

..tak toto nemá chybu...
Большой брат | bolsoj brat

..zvolebnieva sa :)...

Prave som obdrzal celkom vtipny (ci skor vazny?) mail s takymto textom:

Az dostanes volebne listky, tak na volebny listok "SMER" napis "FUCK" a nalep ho na viditelne miesto. Pokial tuto spravu posles do volieb nejmenej desiatim ludom, tak Slovensko moze mat za 15 rokov zivotnu uroven ako Rakusko. Pokial tuto spravu nikomu neposles, tak tvoje deti budu do konca zivota platit uroky zo statneho dlhu a zrat korienky

..hmmm no toto je dost na zamyslenie asi z toho fakt spravim clanok ci skor temu ;) a pre pripad radsej neplanujem ziadnych potomkov......teda aspon do blizkej buducnosti :D
Peter Futej: Moje Štyri Veci (My Four Things) styri-veci_four-things.jpgPo úspešnom vtipe o blondínkach koluje internetom opäť niečo nové a zábavné a to Štyri Veci (Four things). Podstatou je napísať práve v tomto počte o svojich zamestnaniach (samozrejme aj bývalých :), filmoch ktoré môžete pozerať stále dookola, miestach kde ste žil(a), o obľúbených televíznych programoch, obľúbených miestach na dovolenku, obľúbených jedlách a stránky ktoré denne navštevujem. Nakoniec už len odkázať na štyri weby - blogy, ktorých úlohou bude to isté a takto to bude pokračovať až.... kým sa nevymyslí opäť niečo nové :)
Horúca Čokoláda horuca-cokolada.jpg"Prišla Zima krásavica..." (Пришла зима-красавица...) a to doslova a v plnej kráse najmä čo sa teplôt a fakt riadnej "kosy" týka. Dávať zľavy na základe teplôt vzduchu sa obchodníkom preto veľmi neoplatí, lebo -15 cez -20 a viac °C to už nie je žiadna sranda. A tak, ak nám to podmienky dovolia a nemusíme von, je určite lepšie ostať doma alebo niekde inde, pekne v teple a v papučiach. No telo je dobré vyhriať aj zvnútra či už čajom (v zásade len s rumom! ;), varením vínom alebo pollitrom chutnej horúcej čokolády.

Notice: Undefined index: December in /data/b/2/b26eebee-c84d-43b6-8cd4-8b3acfbde845/res5ekt.com/web/functions.php on line 48
С Новым годом! Пушисмый снег на землю лег, Пришла зима-красавица... Пусмь будем добрым новый год И Все мечмы сбываюмся!

С Новым годом! S Novym Godom!

Potrebujete vytvoriť www stránku (či už ste z mesta Košice alebo Snina + okolie)?
Viac info zdarma...

© 2005 - 2021 res5ekt.com All rights reserved
tvorba web stránok


  Sobota, 31. Júl 2021  meniny má: Libuša zajtra: Ignác