novinky: najnovšie | 12 | 11 | 10 | 9 | 8 | 7 | 6 | 5 | 4 | 3 | 2 | 1

Zajtrajšie Noviny: Markíza (Pondelok - Piatok 11:50)

zajtrajšie noviny early edition markíza
Hudobný výber: So Slow Jams je každý deň Valentín slow-jams-slow-jamz.jpg"..Sľúbili sme si lásku..." spievalo sa niekedy (v Sobotu 17-teho) v novembri 1989 (osobne si to nepamätám, to len čo ľudia vraveli), no prečo ju slovač "akože" oslavuje 14. 2? Ale aj tak vždy lepšie ako nikdy, všakže? Aj keď väčšina medzi ortodoxních oslavovačov Valentína nepatrí, až na tých pár bláznov...zamilovaných :) Toľko ironizácia anglosaského sviatku lásky a zamilovaných - Valentína a teraz už na tú istú tému, no z iného pohľadu. Ľúbi každý kto má srdce, dokonca aj ten kto má "bajpás". No ľúbiť je jedná vec a vedieť prejaviť svoju lásku, druhá. Ten kto neľúbi a logicky ani nemá čo prejaviť, tak pre toho tento článok končí práve na tomto mieste. No nemusí... Niekedy stačí moment aby sa človek chtiac zmenil a to bez* použitia akýchkoľvek* donucovacích prostriedkov. Hviezdička pri slove "bez" a "akýchkoľvek" si vymedzuje právo na to, že nie vždy tomu musí tak byť, a že niekedy je dobré tomu napomôcť. No, doteraz netuším, kto dal tej hviezdičke na to právo. Jeden by neveril, no "donútiť" resp. dopomôcť k láske sa dá aj hudbou. Preto sú na lásku potrebný dvaja ;) Prí-jemné melódie, texty ktoré majú čo poslucháčovi povedať a skladby (piesne, songy, tracky), ktoré aj keď budete počúvať viac krát a stále v nich nájdete niečo nové, tak vtedy sa to dá. Pre tích čo si myslia, že je to blbosť sa článok končí až na tomto mieste :) No nemusí...
Telefónica O2 Jednotka: nastavenie sms, mms, wap-u, internetu a roamingu telefonica-o2-slovensko-sim-karta.jpgTak včera som to konečne dostal :D. Aby som to uviedol na pravú mieru, nemám na mysli nejaké cykly ;) (ktoré našťastie! ani nemôžem mať), ale Telefónica O2 SIM kartu so všetkými výhodami ktoré od 2. 2. 2007 budem môcť začať naplno využívať. A práve od tohto dátumu by sa to mohlo okolo mobilných technológií a služieb na Slovensku pohnúť vpred, aj keď nájdu sa aj ľudia s názorom, že len pribudne tretí do "partie". Pesimisti! :) Kto už predbežný cenník O2 pozná môže konštatovať, že až tak moc výrazná zmena v cenách oproti Orange a T-mobile to nie je. Samozrejme ak neberieme do úvahy ceny (2 sk/min) volaní v rámci vlastnej siete a v rámci kampane "Staňte sa O2 Jednotkou". No ceny nie sú všetko. Lepšie a kvalitnejšie služby, rýchlejší mobilný internet s väčším pokrytím a väčším objemom dát, či možnosť vstupu virtuálnych operátorov to sú oblasti ktoré by sa všeobecne mohli po spustení prevádzky O2 zlepšiť, resp. zaviesť.
Loreena McKennitt: An Ancient Muse Tour, 18-dňové Európske turné na jar 2007 loreena-mckennitt-an-ancient-muse-tour-2007.jpgDalo sa to čakať. Po novom albume nesmie chýbať koncertné turné, ktoré v podobe 18-tich dní budú mať tú česť absolvovať najmä (no nielen) Európania. Aj keď posledný koncert sa konal tiež na európskej pôde (Alhambra, Španielsko). Nuž čo, európske obecenstvo je asi vďačnejšie :) no samozrejme zúčastniť sa ho môže ktokoľvek a vyberať si je z čoho. Turné sa bude konať v 17-tich (2x Amsterdam /Holandsko/ - Heineken Music Hall) rôznych európskych mestách 9-tich európskych krajín (samozrejme s prestávkami), čiže kto má chuť môže stihnúť aj niekoľko koncertov za sebou.

Bulo Roka 2006 - Hlasovanie

braňo mojsej norika eleonóra mojsejová mojsejovci bulo roka hlasovanie
Aký bol môj rok 2006 a aký (asi) bude 2007 aky-bol-moj-rok-2006-a-aky-asi-bude-2007.jpgDobré je pozerať sa len do budúcnosti a neobzerať sa za tým, čo už bolo. No ešte pred tým než sa rok s rokom stretne, patrilo by sa pozastaviť a zbilancovať. Boli obdobia kedy by som určité chvíle svojho života v roku 2006 najradšej vyškrtal, vytrhal, pokrčil a vyhodil do koša...no nedá sa, tak na tie chvíle radšej spomínať nebudem :) Ešte, že je viac tích ktoré stoja za to aby boli zachované v mojej mysli naveky. Rok 2006 bol pre mňa určite niečím výnimočný, určite sa v ňom stalo mnoho zmien a takmer splnil moje očakávania. No keďže nie všetko môže byť tak ako chcem tak dúfam, že to čo mi nevyšlo v roku minulom, splní sa mi v ďalšom roku.

Notice: Undefined index: December in /data/b/2/b26eebee-c84d-43b6-8cd4-8b3acfbde845/res5ekt.com/web/functions.php on line 48

С Новым годом!

С Новым годом, желаем вам любви и ласки,
Желаем в жизни доброй сказки!
Пусть Новый год вам принесет
Удач на много лет вперед!

Peter Futej - autor res5ekt.com
С Новым годом! S Novym Godom! 2007
Hudobný výber: Na spríjemnenie vianočných chvíľ (2006) vianocny-hudobny-vyber-2006.jpgUž ma to drží niekoľko rokov a zím odkedy som sa hudobne "obrátil". Asi to bude vekom a časom kým človeku dôjde, že nie je "hudba" ako hudba. Vlastne to ani nie je tým že som prešiel od žánru k žánru, ale skôr o objavení a zaradení nových žánrov k tým pôvodne obľúbeným. A zase odbočujem :) Čiže... v tejto vianočno-predvianočnej nálade mám zopár vianočných tipov na skladby či skôr celé albumy. Vybral som len to NAJ z NAJ čo z celkového NAJ tvorí len nejaké slabé promile :). Dúfam, že ak sa niekto rozhodne vypočuť aspoň jednu skladbu z tohoto výberu, nebude sklamaný. Ak áno o rok prídem s novým výberom ;)

THE OLD & NEW WHITNEY HOUSTON


Potrebujete vytvoriť www stránku (či už ste z mesta Lipany alebo Vranov nad Topľou + okolie)?
Viac info zdarma...

© 2005 - 2021 res5ekt.com All rights reserved
tvorba web stránok


  Sobota, 31. Júl 2021  meniny má: Libuša zajtra: Ignác