novinky: najnovšie | 12 | 11 | 10 | 9 | 8 | 7 | 6 | 5 | 4 | 3 | 2 | 1
Predvianočný tip na knihu: Maxim E. Matkin - Aj ja teba maxim-e-matkin-aj-ja-teba-kniha-obal.jpgPo troch rokoch opäť nová kniha od Matkina. Popri všetkých tích knihách čo čítam o zbohatnutí, úspešnej komunikácii, ceste nahor je to najmä pre mňa veľmi príjemná zmena. Konečne niečo čo má dej :). Skvelé čítanie, ani neviete a už ste v polovici knihy. Trochu ma však dostala hneď na začiatku pri predstavovaní jednej z dvojice hlavných postáv - Arneho, v tom momente som myslel či to autor fakt myslí vážne, pretože osobne mám už všetkých tich konšpirácii o NWO, WW3, UFO atď fakt dosť. No zdesenie trvalo len dve strany, no skutočne som mal chuť knihu v tej časti zavrieť a hodiť ju niekam do...kúta. Nakoľko s knihami zo zásady nehádžem a ani ich po prečítaní nepredávam, pekne ju čítam ďalej. Čiže prezradím že žiadna tretia svetová sa v knihe konať nebude a ani mimo nej (dúfam) aj napriek mnohým ukrajinským predikciám. K ukrajinským predikciám už len malá poznámka, že čo je na tom predpovedať ponorke že skončí pod vodou? Keby vzlietla to by bolo :)
Majk Spirit - Mladý Rebel Mixtape (online stream + download) majk-spirit-mlady-rebel-mixtape-2005-2010-zadarmo-na-stiahnutie-mp3.jpgPred avízovaným sólo albumom, ktorý sa chystá na Jar 2011 posiela Majk Spirit (aka Koko Najs aka Koko Šajs alebo Dilema) mixtape ktorý zahŕňa texty jeho tvorby od roku 2005 až 2010. Slovenskú scénu si už ja osobne veľmi neidem, ale tento tejp sa určite podaril a sám som zvedavý na samotný album, ktorý určite podporím aj kúpou nakoľko Spiritov rep sa dá a dal počúvať už od doby Dilemu. Odporúčam si vypočuť staršiu skladbu ``Byť či Nebyť´´ ktorá ma na svoju dobu veľmi kvalitnú inštumentálku a text má trochu hlbšiu myšlienku na zamyslenie, ale o to v hip-hope vzácnejším počinom.

Wilbur Sargunaraj - Love Marriage (Official Music Video)

je to tu! zvolebnieva sa...a dosť sociálne :)

15:30 | robert fico is now following you on Twitter!
23:36 | Moja SDĽ is now following you on Twitter!
...kto bude další? žiadosti o priateľstvo a followovavnie mi posielajte cez paypal po uhradeni čiastky vo výške minimálne...255€...ďakujem ;)

Rytmus Verejný nepriateľ (oficiálny klip) HD/HQ


Notice: Undefined index: December in /data/b/2/b26eebee-c84d-43b6-8cd4-8b3acfbde845/res5ekt.com/web/functions.php on line 48

Šťastný nový rok 2010!

happy new year šťastný nový rok 2010
Adventný kalendár Neckermann 2009 prezradený! Quelle adventný kalendár zrušilo adventny-kalendar-neckermann-2009-prezeradeny-quelle-adventny-kalendar-zrusilo.jpgToto ma fakt baví aj keď na to nemám veľa času, ukazovať trhlinky webov, ktoré si niekto zaplatil. Čiže malá rada odo mňa pre každého kto si číta tento článok, ak si v budúcnosti zadáte požiadavku na vytvorenie webu, webovej aplikácie, e-shopu,... okrem dobrej ceny požadujte aj kvalitu. Ja viem "je kríza" a aj napr. mne osobne tohto roku už zopár ľudí povedalo že robím "draho", za čo im samozrejme ďakujem a beriem to ako kompliment ;) aj keď na 90 000 €urové štátne weby fakt nemám, čiže ak to čítajú kompetentní - malý odkaz pre nich: mohli ste ich dať spraviť mne a ušetrili by ste....45 000€ minimálne - ja som skromný ;), čiže do budúceho roka so mnou kľudne počítajte. Späť k Neckermanu a Quelle. Kríza a či sa vám to slovo páči alebo nie, spôsobila to, že ste mohli byť počas celého roka bombardovaný ponukami oboch zásielkových katalógov zľavami ktoré doteraz v podobnej intenzite neboli, mne to už po čase prišlo jedno a dá sa povedať, že som na oba zásielkové obchody zanevrel. Kvôli kvalite a cene.

Notice: Undefined index: November in /data/b/2/b26eebee-c84d-43b6-8cd4-8b3acfbde845/res5ekt.com/web/functions.php on line 48

Gucci Mane - My Own Worst Enemy (official HD video)

New Gucci album!!! 8 Decemburr 2009

rytmus album král 9. november 2009 na stiahnutie download nebude
Tip na hudobný album: Playaz Circle - Flight 360: The takeoff playaz-circle-flight-360-the-takeoff.jpgNa tento album som dlho čakal. Asi mesiac - dva :) Zajtra, teda 29. 09. 2009 začne officiálny predaj nového albumu Flight 360: The takeoff od atlantského dua Playaz Circle, no vďaka zopár dobrým dušiam je možné si ho celé vypočuť v predstihu aj keď niekoľko skladieb najmä v podobe klipov bolo možné počuť aj niekoľko mesiacov dozadu vďaka skupine samotnej. Čo sa žánru týka osobne ich neviem kam zaradiť, na last.fm sú otagovaný ako: Dirty South, Southern rap či dokonca Crunk, fakt si to treba vypočuť. Duo tvoria Tity Boi and Dolla Boy a témou v ich textoch sú samé zaujímavé a príjemné veci ako doláre, reťázky, pozlátené vydličky, Gucci, Fendi, Vuiton botičky (viem, znie to teplo, no to len aby sa rýmovalo ;) a Nuvo.

Potrebujete vytvoriť www stránku (či už ste z mesta Bardejov alebo Prešov + okolie)?
Viac info zdarma...

© 2005 - 2021 res5ekt.com All rights reserved
tvorba web stránok


  Sobota, 31. Júl 2021  meniny má: Libuša zajtra: Ignác